Bota Shqiptare

Qemal Guri dhe Artan Gjyzel Hasani

Për shqipen në përgjithësi, standardin dhe Gegnishten

Duke marrë shkas nga shkrimi i Artan Gjyzel Hasanit “Abuzimi katundaresk me Gegnishten” publikuar në FlasShqip më 28 Dhjetor, lexuesi njëherësh edhe studiuesi Qemal Guri, ka dërguar shkrimin e mëposhtëm në adresën Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo., të cilin

Lexo më shumë