Sport

Montreal: FORMULA 1 - Vettel triumfon

Sebastian Vettel ka triumfuar në Grand Prix du Canada duke parakaluar me 1 pikë rivalin e tij, Hamilton, në garën për pilotin më të mirë në Formula 1. Gjermani i Ferrarit dominoi tërësisht pistën nga

Lexo më shumë

Ndeshja miqësore Kosovë-Shqipëri 3-0

(i përditësuar)

Ndeshja miqësore mes Kosovës dhe Shqipërisë në Zurich të Zvicrës përfundoi 3 me 0 për Kosovën. 

Pas vëllazërores së 13 nëntorit të vitit 2015 që u zhvillua në Prishtinë dhe që u

Lexo më shumë